Diákmunka - HR gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VI. kerület

Feladatok:

Többek között a feladataid lesznek:

•A szálloda HR részlegének teljes körű támogatása:
•A beérkező levelek érkeztetése, továbbítása az ügyintéző kollégák részére
•Új jelöltekkel való kapcsolattartás, esetenként interjúk szervezése
•Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaid vannak,
•Az angol nyelvet legalább középszinten ismered és használod.
•Precízen, pontosan végzed a rád bízott munkát.
•Nem riaszt vissza a monotonitás

Amit kínálunk:

Amit kínálunk
•Valódi szakmai tapasztalatot szerezhetsz
•Egy vidám és összetartó csapat tagja lehetsz
•Betekintést nyerhetsz egy 4*-os szálloda működésébe és felépítésébe
Bérezés:
1600 Ft/ óra

Egyéb információ

A ma már több mint 30 szállodát üzemeltető CPI Hotels szállodacsoport a budapesti piacon jelenleg 3 szállodával képviselteti magát. A Mamaison Hotels & Residences égisze alatt két szállodával az Andrássy út közvetlen szomszédságban, míg a Courtyard by Marriott Budapest City Center szállodával a Blaha Lujza téren.

CPI Hotels szállodacsoport Mamaison Hotels & Residences szállodáiba keresünk diák munkatársat HR gyakornok munkakörbe.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.