Diákmunka - HR Gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest V. kerület

Feladatok:

Feladatok:
•Személyi anyagok rendezése, dokumentumok lefűzése
•Távmunka megállapodások elkészítése a szervezetre
•Adatrögzítés, adatbázisok frissítése
•Aktív részvétel toborzási feladatokban (önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése, jelöltekkel kapcsolattartás)
•HR szolgáltatási szerződések rendezése, scannelése
•Egyéb scannelési, iktatási, fénymásolási feladatok ellátása

Elvárások:

•HR terület iránti érdeklődés
•Magabiztos angol nyelvtudás
•Folyamatban lévő tanulmányok
•Heti min. 20 óra vállalása
•Precíz, gyors munkavégzés
•Nyitott, kommunikatív, segítőkész személyiség
•Irodai munkában szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

A gyakornoki pozíció lehetőséget ad, hogy bepillanthass a HR terület folyamataiba és megismerheted a Shared Service Centerek felépítését, működését egy csodálatos belvárosi irodában, a Szabadság téren. Munkádért versenyképes juttatást biztosítunk.
Bérezés:
1565 Ft/ óra

Egyéb információ

A több, mint 130 éves tapasztalattal és szakértelemmel rendelkező Greif világszinten piacvezető szerepet tölt be az ipari csomagolások és szolgáltatások terén.

A Greif budapesti központja azzal a céllal jött létre, hogy standarizálja és harmonizálja az EMEA régió adminisztratív folyamatait főleg pénzügyi, IT és Audit területeken.
Jelenleg HR csapatunkba keresünk

HR GYAKORNOK (HR and recruitment Intern) munkatársat ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.