Diákmunka - HR gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

a munkavállalói anyagok rendben tartása
munkaügyi adminisztráció támogatása (különböző listák vezetése, ellenőrzése)
új belépőkkel kapcsolatos teendőkben segédkezés
riportok készítése
orvosi alkalmassági dokumentumok nyilvántartása
toborzásban való részvétel
hirdetések kezelése
önéletrajzok előszűrése
interjúk szervezése
HR vezető napi munkájának támogatása
ad hoc teendők

Elvárások:

 Már meglévő, releváns HR tapasztalat (más cégnél eltöltött HR gyakornokság)
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony HR szakon
Proaktív és talpraesett személyiség
Csapatmunka és egyéni munkavégzésre való nyitottság
Erős Excel ismeret és affinitás
Felhasználói szintű egyéb MS Office ismeretek
Jó kommunikációs készséggel
Társalgási szintű angol nyelvismerettel

Amit kínálunk:

Amit mi nyújtunk számodra:
Versenyképes gyakornoki fizetés
Referenciaként szolgáló széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
Hosszú-távú karrier lehetőség egy stabil cégcsoportnál
Változatos, kihívásokkal teli feladatok
Igény szerint rugalmas munkavégzés
Visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé”

Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

HR gyakornoki pozícióra keresünk diák-munkaerőt, 25-30 órás heti munkavégzéssel.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.