Diákmunka - HR gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

A következő feladatok várnak rád:
Támogató feladatok, aktív részvétel a HR csapat munkájában
•Toborzási folyamat támogatása (álláshirdetések feladása, jelöltek felkutatása különböző CV adatbázisokban, jelöltekkel történő telefonos kapcsolatfelvétel, előszűrés, interjúk szervezése)
•Adminisztrációs feladatok
•Belső tréningek szervezése
•Belső kommunikációs felület fejlesztése, socialmedia karbantartása, marketing anyagok készítése
•Belső egészségprojektek támogatása

Elvárások:

Téged keresünk ha:
•Felsőfokú közgazdász vagy kommunikációs tanulmányokat folytatsz (nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony)
•Vállalni tudsz heti 20 óra munkavégzést
•Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
•Megbízható, talpraesett, proaktív és segítőkész vagy
•Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban

Amit kínálunk:

Amiért jó nálunk dolgozni:
Hasznos és érdekes munkát végezhetsz
•Rengeteg gyakorlatban hasznosítható ismeretet gyűjthetsz
•Azonnal kezdhetsz
•Pörgős csapat tagjává válhatsz
•Modern zöld irodaház
•Nemzetközi vállalati kultúra
•Home office lehetőség
Bérezés:
1500

Egyéb információ

Érdekel a HR világa? Szeretnél tapasztalatot szerezni ezen a területen, vagy kamatoztatnád a tanulmányaidat? Itt garantáltan lesz lehetőséged fejlődni, belelátni egy globális szervezet humán erőforrás működésébe.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.