Diákmunka - HR Business Partner (154)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Ha HR területen tanulsz, vonz a HR világa és nem ijedsz meg a kihívásoktól, ezt a pozíció a tökéletes gyakornoki lehetőség számodra! Egy sikeres és magas beosztású HR Business Partner jobbkeze lehetsz, és lehetőséged nyílik besegíteni a legkülönbözőbb feladatokban, amit egy multinacionális cég HR-esei napi szinten végeznek:
•Feladataid közé tartozik majd a Go Schneider gyakornoki program építése és menedzselése
•Aktív részese leszel a gyakornoki kiválasztási folyamatnak (a vezetőkkel való közös igényfelméréstől kezdve az interjúztatásig minden lépésben fontos szerepet vállalva)
•Napi szinten tartod majd a kapcsolatot különböző HR Business Partnerekkel, együttműködve az éppen aktuális projekteken és segítséget nyújtva az adminisztratív teendőkben
•Várjuk a részvételed az egyetemekkel és más partnereinkkel való kapcsolattartásban és események szervezésében
•Számítunk rád különböző stratégiai szintű HR kihívásokban is

Ehhez a pozícióhoz elengedhetetlen, hogy talpraesett legyél, kiemelkedő kommunikációs- és szervezőképességgel rendelkezz. Számítunk az ötleteidre, és végig segíteni és mentorálni fogunk: nálunk nincs rossz kérdés.

Elvárások:

•Heti legalább 25 óra vállalása szükséges, rugalmas beosztásban.
•Nem baj, ha még nincs munkatapasztalatod, gyere és próbáld ki magad nálunk a munka világában! A lényeg, hogy belevaló és talpraesett legyél.
•Tanulmányok: Előny, de nem feltétel, ha HR, vagy hasonló közgazdasági területen tanulsz.
•Egy multinacionális cégnél az angol az elsődleges nyelv, így elengedhetetlen, hogy folyékonyan és magasbiztosan beszélj angolul.

Amit kínálunk:

•Rád bízzuk, hogy inkább az irodából (Budapest XIII. kerület) vagy otthonról dolgozol, mindkettőre van lehetőség a csapatoddal történő előzetes egyeztetés alapján.
•Céges laptopot és telefont biztosítunk.
Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

Ismerd meg a Schneider Electricet!
Energetikai és automatizálási digitális megoldásokat biztosítunk a hatékonyság és a fenntarthatóság érdekében. A világ vezető energetikai technológiáit, a valós idejű automatizálást, a szoftvereket és szolgáltatásokat az otthonok, épületek, adatközpontok, infrastruktúrák és iparágak számára elérhető integrált megoldásokba egyesítjük. Elkötelezettek vagyunk az alapértékeink mellett: #fenntarthatóság #innováció #egyenlőség. Tudtad például, hogy az irodánkban újrahasznosítjuk az esővizet?
Bővebb információért rólunk kattints a https://www.se.com/hu/hu/about-us/careers/overview.jsp oldalra.
Legyél Te is része a fenntartható jövő megteremtésének a Schneider Electric energetikai és digitális megoldásaival!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.