MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - HR Adminisztrátor

Feladatok:

•HR Business Partner munkájának adminisztrációs támogatása
•Logisztikai központban raktáros beléptetés és kiléptetés támogatása
•kulcs és belépőkártya adminisztrációja
•lefűzés
•szkennelés
•Excel táblázatkezelés
•vendégfogadás
•precizitás, odafigyelés
•angol előny, de nem kell

Munkaidő: 8:00-16:30-ig részidőben, délelőtt elsősorban, vagy teljes időben is akár, ha olyan jelölt volna.

Elvárások:

- Heti min. 20 óra vállalása hosszútávon,
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,

Amit kínálunk:

Elsősorban Üllő közeli lakhellyel rendelkező diákok jelentkezését várjuk.
Autóval közlekedő munkatársaknak költségtérítést is fizetünk.
Bérezés:
1850 Ft/ óra

Egyéb információ

Üllőn lévő autóalkatrész forgalmazó partnerünk HR osztályára keresünk diák-munkatársakat, HR adminisztrátor munkakörbe rész, vagy teljes munkaidőben.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Üllő