Diákmunka - HR Adminisztrátor

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

- Elsősorban új jelöltek keresése
- Első kapcsolatfelvétel lebonyolítása (írásban, telefonon) illetve a kapcsolódó adminisztráció és a belső folyamatok elindítása
- Kisebb részben egyéb adminisztratív feladatok is várhatóak

Elvárások:

- HR-es tanulmányok folytatása
- Jó kommunikatív képesség magyarul és angolul szóban és írásban
- Heti 16-20 óra vállalása
- Magas szintű angol nyelvtudás
- Saját számítógép és otthoni internet elérés

Amit kínálunk:

A munka alapvetően home office-ból végezhető, alkalmankénti személyes feladatokkal Budapest XIII. kerületében található irodában.
Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

Nappali tagozatos diákot keresünk partnerünk részére HR Adminisztrációs feladatok ellátására első körben a nyári időszakra.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.