Diákmunka - HR adminisztrátor gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest III. kerület

Feladatok:

Feladatkör:
•Dokumentumok digitalizálása
- Scannelés
- Adattárra mentés
- Rendszerezés
•Excel táblák készítése
•Új HR szoftver bevezetésében történő adminisztratív támogatás nyújtása
•A Munkaügyi Specialista támogatása a havi bérszámfejtéshez szükséges adatok összeállításában
•Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
•Különböző ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
•Nappali tagozatos hallgatói jogviszony a következő 2-3 félévben
•Heti minimum 20 óra vállalása órarenddel egyeztetve
•Magabiztos angol, illetve folyékony magyar nyelvtudás
•Felhasználói szintű MS Office programok ismerete
•Megbízhatóság, precizitás, pontosság
•Magas monotónia tűrés

Amit kínálunk:

Amit mi ajánlunk:
•Tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
•Rugalmas munkaidő
•Kellemes munkakörnyezet (Graphisoft Park)
•Barátságos, közvetlen munkatársak
Bérezés:
1700 Ft/ óra

Egyéb információ

Érdekel a HR világa? Mindig is szeretted volna magad kipróbálni egy multinacionális cégnél?
Akkor ez a gyakornoki állás pont Neked való!

A Graphisoft, az első magyar start-up, egy lelkes és motivált HR adminisztrátor gyakornokot keres a Kompenzációs csapatba.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.