Diákmunka - Hotel recepciós

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VI. kerület

Feladatok:

Recepciósként:
•A szálloda arca leszel, te vagy az első, akivel a vendég találkozik a check-in-nél, és az utolsó a check-out-nál!
•Lesznek adminisztrációs feladataid, riportokat, statisztikákat fogsz készíteni.
•Segítesz abban, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat nálunk, illetve Budapesten. Te leszel a szálloda kisokosa, aki mindig minden információt tud és segít nekik.

Elvárások:

•Folyékonyan tudsz kommunikálni angolul (egyéb nyelvek ismeretét is díjazzuk).
•Kedves és barátságos vagy, a műszakod utolsó órájában is.
•Készen állsz legalább heti 24 órát, 12 órás műszakokban, esetenként éjszaka dolgozni.
•Az Office programokat segítség nélkül kezeled.
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség jellemez.
•Munkádat precízen, nagy fokú odafigyeléssel végzed.

Amit kínálunk:

Bérezés:
1600 Ft/ óra

Egyéb információ

A ma már több mint 30 szállodát üzemeltető CPI Hotels szállodacsoport a budapesti piacon jelenleg 3 szállodával képviselteti magát. A Mamaison Hotels & Residences égisze alatt két szállodával az Andrássy út közvetlen szomszédságban, míg a Courtyard by Marriott Budapest City Center szállodával a Blaha Lujza téren.
A CPI Hotels szállodacsoport szállodáiba keressük új kollégáinkat Recepciós pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.