Diákmunka - Hostess/ host

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest V. kerület

Feladatok:

- Látogatók tájékoztatása,
- Ruhatári feladat
- Promóciós tevékenység.

Elvárások:

Elvárások:
- társalgási szintű aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előny),
- folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
- dekoratív megjelenés,
- heti min. 3 hétköznap vállalása hosszútávon (szeptembertől is)

Amit kínálunk:

Hétfő és vasárnap között iskolai elfoglaltságaidat figyelembe vevő heti beosztás szerint dolgozhatsz, gyakorolhatod a nyelvtudásodat, ha több is van, az előny.
Limitált létszám, klassz csapat, segítőkész kollégák várnak, jelentkezz most, és 24 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot!
Bérezés:
1495 Ft/ óra

Egyéb információ

Országház Látogatóközpont és a Kossuth tér területén végzendő host/hostess feladatra várunk jelentkezőket, hosszútávra.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.