WHC Diák Iskolaszövetkezet

Host/hostesseket keresünk, szabadban történő promóciós munkára Székesfehérvár belvárosában található partnerünkhöz. Minimum 3 munkanap vállalása szükséges. A munkát nehezítő tényező az időjárás, hiszen utcán történő munkavégzésről van szó, viszont esőben, hóban dolgozni nem kell. Az időjárásnak megfelelő öltözet viselése javasolt.

Diákmunka - host/hostess (TW-4425)

Feladatok:

  • Figyelemfelkeltés
  • Érdeklődők tájékoztatása
  • Segítségnyújtás a partnercég szolgáltatásában használt applikáció letöltésében.

  • 16. életév betöltése
  • Nappalis diák aktív/passzív jogviszony
  • A bátorság előny, merd megszólítani az embereket

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: 8:00-15:00
  • Órabér: bruttó 1200 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess
  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

3 SZABAD NAPOD VAN DIÁKKÉNT? TÖLTSD HASZNOSAN!