Diákmunka: Hétvégi munkát keresel? Jelentkezz promóternek nagykanizsai helyszínünkre!

Bruttó 1 650 Ft/óra

STUDENT ISKOLASZÖVETKEZET

8800 Nagykanizsa, Dózsa György utca 160.

Főbb feladatok, munkák:

  • Háztartási eszközök promotálása és értékesítése
  • Vevők megszólítása, segítségnyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 17. életév betöltése
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Érdeklődés a műszaki cikkek iránt
  • Magabiztos, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Miért jelentkezz?
  • Óránként br. 1650 Ft-ot kereshetsz (25 év alatt ez a nettó órabéred)
  • Fiatalos, barátságos csapatban dolgozhatsz
  • Szakmai gyakorlatot le tudunk igazolni
  • Van előrelépési lehetőség
  • Betanítási tréningen vehetsz részt az első munkanapodon!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

A jelentkezés gombra való kattintás után, kérlek, csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.