MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Hardverfejlesztő Villamosmérnök Gyakornok (ToPCo kalib)

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid
•Mérőpad kalibráló állomás fejlesztése
•Áramkör és NYÁK tervezés, alkatrészgyártás előkészítés
•PC – Kontroller kommunikáció implementálása STM32F mikrokontrolleren
•Mérési rendszer megtervezése
•FreeRTOS alapú beágyazott rendszer fejlesztése
•A fejlesztéshez, vagy teszteléshez szükséges egyedi hardvereszközök megtervezése, előállítása
•Kontroll interfészek létrehozása LabViewban
•Szoros együttműködés a hardverfejlesztőkkel
•Az elvégzett munka alapos dokumentálása

Elvárások:

Amik szükségesek a feladataid ellátásához
•Aktív felsőfokú tanulmányok villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnök területen
•Alapvető áramköri és alkatrész ismeretek
•Microsoft Office alkalmazások ismerete
•Heti minimum 20 óra munkavégzés
•Altium vagy Eagle tervezőszoftverek ismerete
•C/C++ rutinos ismerete
•Alapszintű Labview ismeretek
•Hosszú távú jelenlét
•Angol nyelvtudás
•Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

Még nagyobb esélyed van, ha
•Van forrasztási gyakorlatod THT és SMD alkatrészekkel
•FreeRTOS ismeretekkel rendelkezel
•Tapasztalat szereztél hardverfejlesztési folyamatokban
•Releváns tanszéki/tudományos munkában vettél részt

Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ:

"Szerte a világon jelentősen hozzá akarunk járulni az emberek biztonságához a vasúton és a közúton egyaránt."
A Knorr-Bremse konszern müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődés meghatározóként a Knorr-Bremse több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.