MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Gumiipari tanácsadó, gépkezelő

Feladatok:

Miben lehetsz a segítségünkre?
•a gumikeveréken és az alapanyagokon fizikai és reológiai méréseket végezni
•minősíteni a gumikeveréket, alapanyagot
•gyártási utasítás alapján kiválasztani a szükséges szerszámokat, alapanyagokat, segédanyagokat
•a gépsoron beállítani a gyártáshoz szükséges paramétereket
•kezelni az extruder gépsort
•kezelni a jelölő, kiszerelő gépsort
•kezelni a speciális extrudereket
•munka-egészség- és környezetvédelmi szabályok betartásával kezelni a gépsort, kezelni a keletkező hulladékokat
•elkészíteni a munkájával kapcsolatos dokumentumokat

Elvárások:

Olyan diákot keresünk, aki bármilyen formában hallgatott és vagy dolgozott már gumipari termékek előállítási folyamatán

Amit kínálunk:

Bérezés:
1650 Ft/óra

Egyéb információ:

Partnercégünk gumiipari ismeretekkel rendelkező diákok jelentkezését várja.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.