Diákmunka - Gépészmérnök Műszaki rajzoló gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Nagytarcsa

Feladatok:

Feladatok:
-részlettervek, gyártási rajzok elkészítése (Inventor, AutoCAD)
-szükséges projektdokumentációk összeállítása
-kivitelezési munkálatok támogatása
-projektmérnökök egyéb műszaki támogatása

Elvárások:

-Gépészmérnöki, energetikai mérnöki tanulmányok
-AutoCAD ismeret (Inventor előny)

-Angol/Német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

Pontos munkaidő megbeszélés szerint hétköznap 07:30 és 16:00 között minimum heti 20 óra vállalásával.
Bér: 1500 Ft/óra
Munkavégzés helye: Nagytarcsa Asboth Oszkár u. a kijutás céges berkeken belül megoldható, ha nagy problémát jelent.

Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Technológiai csőszereléssel és gázellátással foglalkozó osztrák-magyar tulajdonú vállalat "Műszaki rajzoló/gyakornok" pozícióba keres diákot rész vagy teljes munkaidőre.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Nagytarcsa