Diákmunka - Gépészmérnök hallgatót keresünk

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budaörs

Feladatok:

- emelőgépek karbantartása, javítása,
- alkatrész tervezési, javítás tervezési feladatok

Elvárások:

- Szakmai előképzettséggel ( szakközép iskola/ technikum) vagy legalább autodidakta módon szerzett gépszerelési tapasztalattal bíró ( autó/ motorkerékpár) kollégákat keresünk,
- Heti min. 2 nap vállalása hosszútávon.

Amit kínálunk:

Ha a jelentkező kellő előrehaladást mutat fel, diploma munka témát és kidolgozási lehetőséget biztosítunk.
Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

Partnerünk 1992-ben alakult elsősorban új és használt anyagmozgató gépek, magas raktári felrakó gépek, kereskedelmére, szervizelésére, illetve azok alkatrészeinek értékesítésére. Emellett állványrendszerek, illetve acélszerkezetek tervezésével és szerelésével is foglalkoznak.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Budaörs