Diákmunka - Gépészmérnök gyakornok (Balatonszentgyörgy)

Bruttó 2 100 Ft/óra bér

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Kiváló kapcsolattartó

8710 Balatonszentgyörgy

Töltsd a SZAKMAI GYAKORLATOD a balatonszentgyörgyi gyárunkban, írd nálunk a SZAKDOLGOZATOD vagy indítsd be KARRIERED kezdetben rész-, majd teljes munkaidőben a Wienerberger zRt-nél! Automatizált gyártási folyamatainkba keresünk tehetséges gyakornok, elsősorban gépészmérnök hallgatót.

Munkaidő: 2-3 hónap, napi 4 órás munkavégzéssel (vagy akár 8 órában) – suli mellett, órák látogatása nem gond
Munkavégzés helye: Balatonszentgyörgy
Fizetés:  2 100 Ft/óra + utazás támogatása (15 Ft/km)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépkönyvek digitalizációja, rendezése;
  • Karbantartásban való besegítése;
  • SAP PM modul bevezetésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony;
  • Folyamatban lévő gépészmérnök tanulmányok;
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Tanulási és fejlődési lehetőséget automatizált gyárainkban;
  • Támogatást a diploma megírásában;
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérünk, töltsd fel a fényképes önéletrajzodat!