Diákmunka - Fejlesztési projektek támogatása, adminisztráció

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXI. kerület

Feladatok:

- Fejlesztési projektek támogatása,
- Adminisztrációs feladatokban való részvétel,
- PowerPoint prezentációkhoz anyagelőkészítés,

Elvárások:

- Monotinítás tűrés,
- Műszaki tanulmányok,
- MS Office ismeret,
- Angol nyelvtudás,
- Heti min. 20 óra vállalása.

Amit kínálunk:

Előnyök a munkavállalónak:
-fejlesztési projektekben való részvétel
-hatékonyság növelési és érték-előállítási folyamatok racionalizálásában (LEAN) való tapasztalat szerzés
-MS Office fejlődési lehetőség (Excel, PowerPoint)
Bérezés:
1500 Ft/ óra

Egyéb információ

Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója részére keresünk diák-munkatársakat , adminisztratív feladatok ellátására, azonnali kezdéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.