Diákmunka - Értékesítési és vevőszolgálati gyakornok/ értékesítési munkatárs

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest III. kerület

Feladatok:

•Ügyfelek támogatása személyesen a bemutatóteremben, telefonon, e-mail-ben
•A vásárlókkal való kommunikáció: felmerülő kérdések megválaszolása és problémák gyors megoldása.
•Cég kínálatának és a termékpalettájának a bemutatása ügyfelek részére
•Az ügyfelek és partnerek szakszerű, gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
•Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
•Megrendelések rögzítése, számlák elkészítése az SAP vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

•Szeress értékesíteni
•Akarj tanulni és fejlődni
•Pozitív gondolkodás és életszemlélet legyen a mozgatórugód
•Számodra is fontos legyen az elégedett ügyfél; légy kedves és a külsődre igényes
•Aktív felhasználói szintű számítógépes tudással bírj
•Megbízhatóság, precizitás, dinamikusság, önállóság legyen a mottód

Amit kínálunk:

•Érdekes új világba és szakmába betekintés
•Betanulási folyamat, segítőkész csapat
•Hosszútávú munkalehetőség
•Változatos, érdekes feladatok, fejlődési lehetőség
•Lendületes csapat, modern munkakörnyezet, ingyenes kávé, tea és üdítők

Helyszín: Budapest III. kerület
Heti munkaidő: 30-40 óra
Munkaidő: hétfőtől csütörtökig: 8:00 - 16:30, pénteken: 7:30 – 16:00
Bérezés:
1550 Ft/ óra

Egyéb információ

A VELUX-nál azon dolgozunk, hogy életre keltsük a fényt a vásárlóink otthonában. Minőségi és innovatív termékeket gyártunk: így teremtünk élhető otthonokat. Mára egy 40 országban jelen lévő, piacvezető multinacionális céggé fejlődtünk, de alapértékeink a kezdetek óta változatlanok. Így a skandináv vezetési és motivációs elvek, emberi és szakmai megbecsülés érvényesül nálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.