Diákmunka - Értékesítési asszisztens

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIV. kerület

Feladatok:

- Német-magyar oktatási kiadó és taneszköz-forgalmazó cég román és magyar piacának értékesítési tevékenységében való tevékeny részvétel
- Webáruház kezelése
- Vevői, beszállítói megrendelések rögzítése
- Beszállítókkal, viszonteladókkal való kapcsolattartás
- Készletgazdálkodás, raktárral kapcsolattartás
- Árajánlatok készítése
- Telefonos ügyintézés

Elvárások:

- szakirányú egyetemi, főiskolai vagy felsőfokú szakképzésben való részvétel
- megbízható, precíz, rendszerező személyiség
- képesség csoportmunkára
- román nyelv aktív használata
- gazdasági ismeretek, webes ismeretek, Facebook kezelés
- ajánlatok írásához jó fogalmazó készség
- Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
- angol nyelv ismerete előny
-heti 20 órában

Amit kínálunk:

Bérezés:
1400 Ft/óra

Egyéb információ

Várjuk jó kommunikációs képességgel rendelkező, románul magas szinten beszélő és író, gazdasági, természettudományos esetleg bölcsész
tanulmányokat folytató, pontos, precíz diákok jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.