Diákmunka - Értékesítés támogató gyakornok (szervíz területen)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

-Ajánlatkiadás támogatása
-Ajánlati sablonok, ajánlati levelek, kalkulációk, jegyzőkönyvek elkészítésében való aktív közreműködés
-Projektanyagok fájlszerveren történő frissítése, installált bázis online adatbázisának frissítése
-Vevői oldal dokumentumainak nyomon követése: megrendelések, rendelés visszaigazolások, teljesítésigazolások, adózási nyilatkozatok kezelése
-Megnyert munkák zárásának támogatása: átadási dokumentációk elkészítése
-A szerviz terület általános kereskedelmi ügymenetének támogatása (dokumentumoknak, ajánlatok revízióinak, költségkalkulációknak, szerviz munkalapoknak, szerviz riportoknak a nyomtatása és lefűzése)

Elvárások:

-Aktív felsőoktatási hallgatói jogviszony legalább még 1,5-2 évig, preferáltan gazdasági területen
-Legalább heti 24 óra/hét vállalása
-Középszintű angol nyelvtudás
-Irodai számítógépes programok (MS Office) felhasználói szintű ismerete
-Átlag feletti precizitás, pontosság, határidők betartásának képessége
-Magasfokú tanulási hajlandóság, azaz szívesen és gyorsan veted bele magad új területek megismerésébe
-SAP, Salesforce ismeret/gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

Miért csatlakozz hozzánk?:
- Egy innovatív és modern technológiák iránt elkötelezett nemzetközi vállalatnál dolgozhatsz
- Megismerheted az ABB termékeit
- Elsajátíthatod az műszaki értékesítés alapjait, elejétől a végéig beleláthatsz a folyamatba
- Profi és elismert szakemberektől tanulhatsz
- Egy egymást támogató, közös célért dolgozó, elhivatott csapat részévé válhatsz
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Tegye meg a következő lépést karrierjében az ABB-nél egy globális csapattal, mely a társadalom és az ipar
átalakítását ösztönzi egy produktívabb és fenntarthatóbb jövő érdekében.
Az ABB-nél minden tekintetben elkötelezettek vagyunk a sokszínű és befogadó környezet kialakítása és
fenntartása iránt. Együtt indulunk el egy olyan útra, melyben mindannyian - egyénileg és együttesen is -
elfogadjuk és tiszteletben tartjuk a sokszínűséget.

Energetikai termékekhez kapcsolódó szolgáltatási csapatunkba várunk gyakornokot, hosszú távra.
Leendő kollégánk a szolgáltatási terület tevékenységek megismerését követően fontos támasza lesz
a csapat munkájának, szorosan együtt dolgozva a kivitelezési és értékesítési csapatokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.