Diákmunka - Erősáramú hálózat automatizálási és vállalkozási üzletágak támogató gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

• Ajánlatok műszaki és kereskedelmi részének összeállításában segítség
• Kisebb volumenű ajánlatok önálló elkészítése
• Értékesítéstámogatói szoftverek, adatbázisok napra készen tartása
• Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal
•Árlisták készítése, aktualizálása

Elvárások:

• Folymataban lévő villamosmérnöki, energetikai vagy műszaki menedzser tanulmányok
• Magabizos angol nyelvtudás (írásban-szóban)
• Minimum 8-12 hónap vállalás heti min. 25 órában
• Jó kommunikációs és együttműködési készség
• Pontos munkavégzés, határidők betartása
• MS Office felhasználói szintű ismeret
• Előny alapszintű AutoCAD ismeret

Amit kínálunk:

• Laptop és mobiltelefon
• Kötetlen munkaidő biztosítása
• Szakdologzat írásban támogatás
• Lendületes profi csapat
• Tanulási lehetőség tapasztal kollégáktól
Bérezés:
1530 Ft/óra

Egyéb információ

Olyan gyakornokot keresünk, aki szeretné megismerné a legfrissebb műszaki megoldásokat a nagyfeszültségű védelem és irányítás-technika, illetve alállomás építés területén. Érdeklődést mutat ezen termékek és szolgáltatások kereskedelmével kapcsolatos feladatok elvégzésében. Mindezen tevékenységeket egy multinacionális vállalati környezetben végezheti.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.