MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Épületfelmérés

Feladatok:

•Az adott ingatlan pontos alaprajzának elkészítése.
•Az ingatlan állapotának felmérése, fotódokumentáció készítése és az állapotfelmérésről jegyzőkönyv elkészítése.
•A rendeltetésszerű használathoz szükséges helyreállítási munkák meghatározása és erről,
•TERC program használatával költségvetés készítése.

Elvárások:

•ARCHICAD, vagy más tervezőprogram ismerete;
•precizitás, együttműködés
•önálló munkavégzés, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

Gyakorlati tapasztalatot lehet szerezni az épületfelmérés területén, és az ehhez kapcsolódó felújítási munkák tervezésében, tapasztalt mérnökökkel együtt dolgozva.
Bérezés:
1412 Ft/óra

Egyéb információ:

Önkormányzati társaság részére keresünk ingatlanok műszaki állapotfelméréséhez építész, építő mérnök hallgatókat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.