Diákmunka - Építőmérnök (út/vasút)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

- útépítési tervezési feladatokban való közreműködés
- segédtervezés (keresztszelvények, minta keresztszelvények készítése, hossz-szelvények, helyszínrajzok kialakítása)
- műszaki szerkesztés
- feliratozás, fejlapozás, dokumentáció összeállítás stb.

Elvárások:

- MS Office felhasználó szintű ismerete
- Civil 3D, CARD-1, AutoCad, BricsCAD tervező szoftverek ismerete előny (minimum egy program ismerete szükséges!)
- Önálló és csapatmunka végzésre is alkalmas személyiség

Amit kínálunk:

Előny:
- Hasonló területen és projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Munka időtartama: megegyezés szerint, de minimum 2 félév
Munkaidő: órarend függvényében, de minimum heti 2 nap
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Építőmérnököket keresünk út- és/vagy vasúttervezési projektekben való közreműködésre.
Felkészültségi szinttől függően tervezés, segédtervezés, műszaki szerkesztés, feliratozás, fejlapozás, dokumentáció összeállítás stb.

Amire szüksége lesz az új kollégának:

Feladatai lesznek felkészültségétől függően:

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.