Diákmunka - Építőmérnök (tartószerkezet specializációval)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IX. kerület

Feladatok:

A rajzolási feladatokban való részvétel, számítási feladatok elvégzése .
Magas és mélyépítésben alkalmazott vasbeton szerkezetek költséghatékony tervezése.
Tégla, vagy beton szerkezetű épületek rekonstrukciója, tervezése.

Elvárások:

- Építőmérnök alapszakos tanulmányok tartószerkezet specializációval
- Heti kb. 20 óra vállalása

Előny:
- angol közép nyelvismeret előny,
- Allplan esetleg Axis, Nemetschek programismeret előny, de mindenre megtanítják a megfelelő diákokat..

Amit kínálunk:

Bérezés:
2350 Ft/óra

Egyéb információ

Csatlakozz a bim.GROUP Vasbeton tervező csapatához szerkesztőként!
Fő profilunk a magas- és mélyépítésben alkalmazott vasbeton szerkezetek költséghatékony tervezése, de meglévő, régi – esetenként műemléki – tégla vagy beton szerkezetű épületek rekonstrukciójával is foglalkozunk bel- és külföldön egyaránt. Fiatalos, de tapasztalt csapatunk lendületesen oldja meg a szembejövő kihívásokat. A koncepció tervezéstől az engedélyezési terven keresztül a részletes kiviteli / gyártmány terv készítésig mindent végzünk, de ezzel a munkánk még nem ér véget, hiszen az építkezés közben is folyamatosan figyelemmel követjük műveinket. Széles látókörünket bizonyítja, hogy referenciáink között ugyanúgy megtalálhatók előregyártott és monolit vasbeton szerkezetek, ipari épületek és közintézmények, műtárgyak vagy műemléki épület rekonstrukciók. Innovatív szemléletmódunknak köszönhetően számos újítást vezettünk be az előregyártott vasbeton szerkezetek terén, de megemlíthetjük a BAMTEC rendszerre való tervezési képességünket is, amivel Magyarországon piacvezetők vagyunk. Munkánk során régóta hatékonyan használjuk és kihasználjuk a BIM adta lehetőségeket. A legújabb tervező szoftvereket (pl. Allplan/Nemetschek, Axis VM, ETABS, BIM-Vision) magas szinten kezeljük, megtanítunk mindenre amire később szükséged lesz.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.