Diákmunka - Építőmérnök gyakornok (út, közmű)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIV. kerület

Feladatok:

•műszaki szerkesztés, segédtervezői feladatok (keresztszelvények, minta keresztszelvények készítése, hossz-szelvények, helyszínrajzok kialakítása)
•költségvetési kiírások előkészítése, mennyiségszámítás
•tervdokumentáció összeállítása (szöveg- és rajzi szerkesztés, nyomtatás stb.)
•társtervezői adatszolgáltatással kapcsolatos ügyintézés, szerkesztés

Elvárások:

•szakirányú tanulmányok (infrastruktúra-építőmérnök)
•út- és vízi közműépítésben használt alapfogalmak és tervezési folyamatok ismerete
•heti minimum 20 óra vállalása
•magabiztos AutoCAD használat

Amit kínálunk:

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Előny
•út- vagy közműtervező cégnél szerzett korábbi tapasztalat
•AutoCAD Civil 3D használatában szerzett tapasztalat

Egyéb
•nagy szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégáktól tanulhatsz
•diploma után hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
Bérezés:
1882 Ft/óra

Egyéb információ

Infrastruktúra-építőmérnök hallgatók jelentkezését várjuk út-, forgalomtechnikai és közműtervezési feladatainkban való közreműködésre budapesti tervezőirodánkba.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.