MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Építőipari junior termékmenedzser

Építőiparra specializálódott szoftverfejlesztő cég keres új diákokat termékmenedzser munkakörbe azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helyszíne: Budapest belváros vagy home office
Kezdés ideje: azonnal
Munkaidő: heti 35-40 óra
Fizetés: bruttó 2000 Ft/óra

Főbb feladatok, munkák:

  • BIM modelleket használó illetve építés-menedzsmentet támogató szoftverek fejlesztésében aktív részvétel
  • Ügyfelektől érkezett, funkciók iránti igények értékelése, feldolgozása és integrálása a    készülő applikációba
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása megadott szempontrendszer szerint, és kommunikálásuk a fejlesztők felé
  • Fejlesztési munka nyomonkövetése
  • Értékesítő kollégák szakmai támogatása
  • Innovatív eszközök és technológiák bevezetése az építés-kivitelezésbe
  • Az elkészült funkciók minőségének ellenőrzése
  • Az új funkciók ügyfelek felé történő prezentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (25 év alatt lehetsz passzív is!)
  • Építészmérnöki vagy építőmérnöki tanulmányok (legalább másodévesként)
  • Proaktivitás, kiemelkedő kommunikációs készség és problémakezelés
  • MS Office ismerete
  • Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Komplex folyamatok és termék átlátására való képesség
  • Strukturált gondolkodás
  • Projekt szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IT ismeretek vagy érdeklődés
  • Building information modeling (BIM) ismeretek
  • építőipari termékek menedzsmentjében való jártasság
  • építőipari kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • szoftverfejlesztőknél szerzett munkatapasztalat
  • magas szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Diákmunka
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz a neved, telefonszámod, e-mail címed megadásával, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével és önéletrajzod csatolásával.