Diákmunka - Építőipari gyakornok

Bruttó 1 495 Ft/óra bér

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Kiváló kapcsolattartó

1037 Budapest, Bojtár utca 51.

Estrich betonnal és ipari padlóval foglalkozó budapesti partnerünk keresi új munkatársait gyakornoki feladatok ellátására.
Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerület
Kezdés ideje: azonnal
Munkaidő: minimum heti 25-30 óra
Fizetés: br. 1495 Ft/óra

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal;
  • Ajánlatok készítése a megrendelőknek;
  • Ajánlatok bekérése a szállítóktól;
  • Besegít  a projektekhez tartozó tervek, dokumentációk elkészítésében;
  • Segít az átadás-átvételi dokumentációk elkészítésében;
  • Segít a teljesítési igazolások elkészítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony;
  • Végzős tanulmányok (építő-, építészmérnöki vagy magasépítő technikusi végzettség)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, hogy csatold fényképes önéletrajzodat!