Diákmunka - ENERGETIKAI GYAKORNOK

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest III. kerület

Feladatok:

•Havi energiaszolgáltatási adatok feldolgozása
•Egyszerű kimutatás készítés
•Energetikai auditokban való aktív részvétel
•Energia megtakarítás számítása

Elvárások:

•Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony – Épületgépész szak vagy Energetikai mérnök szak
•MS Excel és Word magabiztos használata
•Önállóan és csapatban egyaránt jól tudsz dolgozni
•Pontos és precíz munkavégzés, önellenőrzési képesség
•Logikus gondolkodásmód
•Tudásvágy, tanulásra való hajlandóság

Amik előnyt jelenthetnek:
•WINWATT ismerete
•B kategóriás jogosítvány
•releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

EGYÉB
Amiket mi adhatunk:
• Baráti, lendületes, fiatal csapat
• Személyes mentor, aki végig kíséri a fejlődésed a program során
• Változatos, érdekes és sokrétű projekt- valamint részfeladatok
• Budapest egyik zöld kerületében világos és klimatizált munkakörnyezet
• 13 óriási ablakunkból körülbelül 30 fát láthatunk munka közben
• Modern és rendezett munkakörnyezet közel ~100 m2 irodánkban
• Hosszú távú és előrelépési lehetőségek, akár diploma után is
• Céges továbbképzési programunk folyamatos
• Könnyen megközelíthető munkahely (Fonódó villamos)
• Felmérések, helyszíni szemlék céges autóval
• Vizsgaidőszakban vagy diplomaleadás környékén nagyfokú rugalmasság
• Hosszú távú együttműködési lehetőség
• Egyetemi tervkonzultációs lehetőség, széles körű szakmai háttér
• Diplomatémák és diploma konzultációk
• Teljesítményértékelés, visszajelzés
• Betekintési lehetőség több területre
• Céges laptop

Bérezés:
1850 Ft/óra

Egyéb információ

Mérnökirodánk egy nagy tapasztalattal és széles körű referenciákkal rendelkező, elismert magyar építész és mérnökiroda. Budapesti irodánk energetika divíziójába keresünk főiskolai/egyetemi mérnökhallgatót heti 20-40 órás rugalmas munkavégzésre.
Baráti, lendületes profi és vidám csapat részeként új és kreatív projektekkel találkozhatsz a mindennapok során.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.