Diákmunka - E-commerce Specialist Intern

Bruttó 1 495 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1117 Budapest, Hunyadi János út 4.

  • A megrendelő partnerünk az Aqualing Kft.
Cégünk több országban jelenlevő 30 éve működő piacvezető vállalkozás. Fő tevékenységünk nyári időszakban uszodatechnika és vegyszergyártás, télen műfenyők és dekor világítások forgalmazása.
A folyamatos növekedés és bővülés következtében új munkatársat keresünk E-commerce specialist intern pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Konkurencia figyelésben való részvétele
  • Alap szintű termékinformációk elsajátítása
  • Készletváltozások technikai adminisztrációja
  • Árellenőrzés és karbantartásban való részvétel
  • CMS tartalom szerkesztés (Wordpress és Magento)
  • Webshopok cikk karbantartás, feltöltés, aktualizálás
  • Marketplace admin felületek technikai kezelése, rendelések rögzítése
  • Webes megrendelések és elakadt rendelések kezelésében való részvétel
  • Magento és SAP rendszerek használata és a rendszerek ismeretének elmélyítése
  • Akciók technikai kivitelezése saját és egyéb értékesítési felületeken, árfigyelő oldalakon
  • A vállalkozás magyar webáruházainak menedzselésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Elemzői képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08:00-16:00 között, napi 8 óra, heti min. 3-4 nap vállalásával

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Csapatjátékos
  • Online értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Webshop üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • SAP Business One, Magento, eMAG admin ismerete
  • Minél több nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Jó csapat
  • Diák munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • A munka időtartama: 2022. májustól  várhatóan augusztus 20. napjáig
  • Júniustól szükséges heti 5 nap vállalása!
  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be. A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!