Diákmunka - Dolgozz szurkolói boltban szeptembertől!

Bruttó 1 405 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1081 Budapest, Vay Ádám utca 8.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bolti kisegítés
  • Kasszázás
  • A munkafolyamatok segítése
  • Rendszerezés
  • Pakolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Megbízhatóság
  • Kommunikatív személyiség
  • Munkaidő: Szerda és/vagy csütörtök 11:00-18:00 között
  • Kezdés: várhatóan szeptember első felétől!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mindkét nap vállalása

Amit kínálunk:

A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérlek, csatold fényképes önéletrajzodat!