Diákmunka - Commercial Analyst Intern

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

-Nemzetkozi contracting csapat munkájában való részvétel (szerződés írás, véleményezés és később tárgyalás)
-Támogatott területek: először EMEA, aztán North America/East-Asia and Japan fejlődéstől függően

Elvárások:

-Egyetemből legalább 2 tanulmányi év legyen még vissza (e.g. kezdeti 2 éves master szak, vagy osztatlan képzésen a 2., 3., 4. éves tanulmányokat)
- Preferált tanulmányi háttér: Jogász, vagy Nermzeti Közszolgáltai Egyetemen tanul;
-Angol nyelvtudás (minden angolul van/lesz)
-Önálló, felellősségteljes, precíz, részletekre figyelmes munkavégzés;
-Word, Outlook és PowerPoint jó használata;
-Nyitott személyiség, aki szívesen és jól kommunikál belsős és külsős ügyfelekkel írásban és szóban;

Amit kínálunk:

Előny:
+ Nyelvtudás: francia/holland/német

Egyéb:
-Struktúrált és transzparens fejlődési lehetőség,
-Folyamatos mentorálás és coaching,
-Soft és hard skllek fejlesztésének a lehetősége.
Bérezés:
1600 Ft/ óra

Egyéb információ

Ismerd meg a Schneider Electricet!

Fenntarthatóság, innováció, egyenlőség. Világszerte 119 országban több mint 135 ezer kolléga dolgozik a Schneider színeiben ezeken a küldetéseken. Magyarországon a budapesti irodánkban, négy gyárunkban és a logisztikai központunkban több mint 2000 kolléga alkotja a magyar Schneider Electric csapatot.
És hogy mivel foglalkozunk? Gyakorlatilag mindennel, ami energia, automatizálás és digitalizáció. Gyártunk termékeket ipari és lakossági igényekre is, illetve fő területeink közé tartozik az energiamenedzsment és az energiatanácsadás. Legyél Te is része a fenntartható jövő megteremtésének a Schneider Electric energetikai és digitális megoldásaival!
Bővebb információért rólunk kattints a https://www.se.com/hu/hu/about-us/careers/overview.jsp oldalra.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.