Diákmunka - c++ fejlesztő

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest V. kerület

Elvárt technológiák
C++
C++

Feladatok:

C++ nyelvben fejlesztett (QT framework segítségével) Deep learning alapú járműdetektáló és rendszámfelismerő szoftver továbbfejlesztése. A szoftver IP kamerákhoz csatlakozik és különböző saját fejlesztésű neurális hálókat futtat le melyek segítségével járművet, jármű irányt, rendszámot, típust, járműkategóriát, színt, stb detektálunk. A szoftvert a világ több pontján használják, többek között több, mint 100 USA parkolóban.

Elvárások:

- Folyamatban lévő, vagy elvégzett informatikai képzés
- Objektumorientált programozás ismerete, C++ programozási nyelv alapvető ismerete

Amit kínálunk:

V. kerületi munkavégzés, később opcionálisan home office lehetőséggel.

Előny:
QT framework ismerete, többszálú programozás ismerete
Bérezés:
2300 Ft/óra

Egyéb információ

c++ fejlesztő gyakornokokat keresünk hosszútávra az alábbi feladatokra.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.