Diákmunka - Beszerzési gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXIII. kerület

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid
•Ajánlatkérések teljes körű managelése, kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal (mérnökség, minőségügy, stb)
•Emailes és telefonos kapcsolattartás a KB beszállítóival és gyáraival – mind helyi, mind külföldi partnerekkel
•Megbeszélésekre, tárgyalásokra való felkészülés, részvétel
•Kimutatások, riportok, prezentációk készítése
•Különböző beszerzési területek projektjeinek adminisztratív támogatása

Elvárások:

Amik szükségesek a feladataid ellátásához
•Folyamatban lévő műszaki vagy gazdasági tanulmányok
•Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
•Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
•Önálló, probléma orientált, strukturált analitikus gondolkodásmód
•Kezdeményező, agilis személyiség

Még nagyobb esélyed van, ha
•SAP R/3 ill. SAP SRM ismerete
•Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
•Legalább további 2 éves tanulói jogviszony

Amit kínálunk:

Bérezés:
1400 Ft/óra

Egyéb információ

•Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.