Diákmunka - Beágyazott Szoftverfejlesztő Gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXIII. kerület

Elvárt technológiák
•PC •C C++
•PC •C C++

Feladatok:

EZEK LESZNEK A FELADATAID
•Biztonságkritikus szoftverfejlesztés folyamatainak megismerése
•Beágyazott rendszerekbe illeszkedő új szoftverkomponensek tervezése és fejlesztése
•Meglévő projektek szoftveres karbantartása
•PC alapú tesztezközök/alkalmazások fejlesztése

Elvárások:

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
•Beágyazott rendszerek fejlesztésében való jártasság
•C/C++ programozási nyelv ismerete
•Középfokú angol nyelvtudás
•Jelentős mértékű önállóság
•Csapatban való együttműködési készség

Előny:
oBiztonságkritikus rendszerek ismerete
oMikrokontroller alapú hobbi projekt
oHardveres ismeretek

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
•Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
•Szakmai gyakorlat, szakdolgozat, diploma elvégzésének lehetősége
•Barátságos és támogató csapat vár rád
•Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
•Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, képzések
•Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
•Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon

Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

Beágyazott szoftverfejlesztői csapatunk biztonságkritikus vasúti fékvezérlő egységek szoftverének fejlesztésével foglalkozik. Ebbe a csapatba keresünk egy lelkes gyakornokot aki munkájával hozzájárulna a sikeres fejlesztéshez. A kiírt feladatokat lehetőség van egyben szakmai gyakorlat, szakdolgozat vagy diplomamunka keretében is elvégezni.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.