Diákmunka - Beágyazott hardverfejlesztő

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIV. kerület

Feladatok:

Feladatok:
•áramkörök tervezése
•a tervezett áramkörökhöz tartozó dokumentáció elkészítése
•prototípus áramkörök élesztése, bemérése
•hibakeresés áramkörökben
•mikrokontrollerek hardver moduljainak konfigurálása

Elvárások:

•nyomtatott áramköri tervezési gyakorlat
•analóg és digitális áramköri ismeretek
•méréstechnikai ismeretek
•készség új ismeretek befogadására és elsajátítására
•önálló munkavégzésre való képesség iránymutatás mellett

Amit kínálunk:

Amit mi kínálunk:
•Európai színvonalú munkahelyet, családias hangulatot, jól összeszokott kollégákkal.
•Lehetőséget, hogy a megszerzett elméleti ismereteidet a gyakorlatba átültetve is alkalmazhasd!
•Segítséget, hogy tudásod tovább fejleszd.
•Támogató légkört további szakmai fejlődésedhez.

Honlapon megjelölt címünk ill. feladat függvényében akár otthon is.
Munkavégzés időtartama:
Project jellegű feladatok ellátása, rugalmas óraszámban, megegyezés alapján.

Javadalmazás:
Megegyezés szerint.
Bérezés:
1900 Ft/ óra

Egyéb információ

Tanulmányaid mellett dolgoznál? Légy része egy lelkes csapatnak!
Diákokat keresünk, az alábbi feladatkörök elvégzésére!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.