Diákmunka - AV Mérnök Gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Amilyen feladatok várnak Rád:
•Audio-video- és vezérlő-rendszerek tervezése, konfigurációja, tesztelése
•Irodai vetítéstechnika tervezése, installáció támogatása
•Kapcsolási rajzok, nyomvonaltervek készítése
•Intelligens tárgyalótermek és egyedi bútorok tervezése
•Új technológiák, megoldások felkutatása a piacon
•Vezérlőrendszerek programozása
•Multinacionális vállalati ügyfeleinkkel és külföldi partnereinkkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon

Elvárások:

Várunk csapatunkba, amennyiben:
•Műszaki tanulmányokat folytatsz és aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
•Jól kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt
•Jártas vagy az Office programok használatában és nem ijedsz meg egy IP cím beállításától Windows környezetben
•Precízen dolgozol szűkös határidők esetén is
•Kreatívan állsz a feladatokhoz és nem félsz megosztani az ötleteidet sem
•Alapszinten használtál már valamilyen tervezőszoftvert pl AutoCAD, Inventor
•Heti min. 20 órában tudsz velünk együtt dolgozni

Amit kínálunk:

Amit kínálunk Neked:
•Versenyképes gyakornoki fizetés diákszövetkezeten keresztül
•Szakmai tapasztalatszerzés
•Hosszú távú munkalehetőség
•Előrelépési lehetőség
•Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

Irodánk Budapesten, a 13. kerületben található. Ügyfeleink többsége főként budapesti, kisebb része vidéki, illetve külföldi irodával/telephellyel rendelkezik.
A pandémiás helyzetre való tekintettel a munkakörben részben távmunka keretei között zajlik a munkavégzés.
Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

A Streamnet Zrt. a hazai videokonferencia és professzionális AV integrációs piac vezető cége, jelentős nagyvállalati és államigazgatási ügyfélkörrel keres
AV Mérnök Gyakornokot.
Rólunk bővebben: www.streamnet.hu

Hogyan képzeld el a munkát nálunk?

Projektjeink az 1-2 napostól a több hónapos időtartamig tartanak. A mérnök csapat végzi az előkészítést eladás előtt, a műszaki tervezést majd pedig a kivitelezés támogatását, eszközök konfigurálását és a vezérlőrendszerek programozását. A munkanap az irodában telik, illetve telepítés/élesztés esetén ügyfeleinknél.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.