Diákmunka - Autókölcsönzői munkatárs (gépjármű vezetés)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest II. kerület

Feladatok:

A feladatod első sorban a kocsik felkészítése, átadása és visszavétele lesz. Az órabéren felül, rengeteg nevetés és baráti légkör vár.

Elvárások:

Elvárás:
- betöltött 21. életév
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Jelentkezésedben az önéletrajzodban add meg, heti hány napot tudnál dolgozni, milyen hosszú távon és pontosan mikor tudnál kezdeni!
Munkaidő: RUGALMAS, megbeszélés szerint, akár heti minimum 2 alkalom vállalásával.
Helyszín: II. ker. és/vagy VII. ker.
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Budapest egyik legnépszerűbb autókölcsönzője vár, fiatalos csapatába (csakis nappali tagozatos diákokat keresünk, vagy akár PASSZÍV FÉLÉVESEKET is).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.