MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Audio-Video (AV) rendszerek tervezése

Feladatok:

• Képi megjelenítők, interaktív eszközök
• Hangosítás, mikrofonozás
• Kamera rendszerek, video kommunikációs megoldások
• Speciális bútorzatok, motoros mozgatású konzolok
• Speciális szoftverek, video portálok
• Vezérlő rendszerek, jeldisztribúciós eszközök
• Koncepció és pontos eszközök meghatározása
• AutoCAD rajzok előkészítése, nyomtatása, szerkesztése
• Helyszínbejárás, alaprajzok és tervrajzok elkészítése, értelmezése, korrekciója
• Tervekhez tartozó dokumentációk teljeskörű készítése és kezelése
• Ügyfelekkel, gyártókkal kapcsolattartás

Elvárások:

Várunk csapatunkba, amennyiben
• Érdekel a modern technológia és értesz az IT rendszerekhez
• Szeretsz és tudsz folyamatosan fejlődni
• Ismered a tervező, szerkesztő programokat
• Precízen dolgozol és kreatívan állsz a feladatokhoz
• Problémamegoldó hozzáállású vagy önálló munkavégzés esetén is

Audio-video (AV) irányultságú területen tanuló diákok jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk:

Amit kínálunk Neked
• Nagyszabású, kiemelt projektekben való munkavégzés
• Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
• Önállóság, bizalom, valamint lehetőség otthoni munkavégzésre
• Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
• Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
• Versenyképes jövedelem
• Notebook, mobiltelefon

Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ:

Fiatalos, lenületes, dinamikusan fejlődő startup csapatunkba keresünk Gyengeáramú rendszereket (AV, IT, biztonságtechnika) tervező mérnököt.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.