Diákmunka - ANIMÁTOROKAT KERESÜNK NYÁRI TÁBORBA

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest II. kerület

Feladatok:

- táborozó gyerekek folyamatos felügyelete
- csoportok elkísérése a programok helyszínére
- programok (pl. Lézerharc, számháború, sorverseny, robotika foglalkozás, kézműveskedés) lebonyolítása
- spontán csoportos játékok szervezése és moderálása
- tízórai, uzsonna felszolgálása a táborozóknak, ebéd felügyelete.

Elvárások:

Várunk a csapatunkba, ha:
- táboroztattál már gyerekeket;
- kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel;
- kedveled a gyerekeket és jól szót értesz velük;
- kreatív vagy és jól feltalálod magad minden helyzetben;
- jártas vagy különböző sportokban és nyitott vagy az aktív programok iránt;
- megbízható, felelősségteljes és pontos vagy.

Amit kínálunk:

Helyszíneink:
- a Széll Kálmán térnél (II. ker. Retek utca)
- Nagykovácsi

Díjazás: nettó 40.000Ft/hét + napi 3-szori étkezés
Bérezés:
48 000 Ft/ hét

Egyéb információ

A Logiscool Buda (Városmajor) programozó iskola már 9. alkalommal várja nyári táboraival a II. kerületben és környékén élő gyerekeket. A szabadidős programok lebonyolításához diákokat keresünk animátori munkára. Az animátorok a táborvezető és az iskolakoordinátor vezetése alatt dolgoznak.
Mikor:
- június 27.-július 29. között heti (5 napos) turnusokban
- min. 2 hét vállalása (teljes hetek!) feltétel, a hetek megválaszthatók

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.