MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet (MŰISZ Iskolaszövetkezet)

Diákmunka - Android fejlesztő

Feladatok:

Fejlesztő kollégát keresünk kis és közepes vállalkozásokra szakosodott szoftver céghez rendszer telepítés, kisebb alkalmazások készítéséhez.

Elvárások:

Előnyt jelent Android, MS IIS szerver eszközök használata.

Amit kínálunk:

Munkavégzés rugalmas munkaidőben és akár otthonról is végezhető.
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ:

Partnercégünk 2012-ben jött létre. Korábban a Progen Kft SAP üzletágaként tevékenykedett és mára jogutódjaként önálló tevékenységként végzi az ERP bevezetéseket a megszokott szakembergárdával. Mára a kis- és középvállalati szektor legstabilabb SAP partnereként működik. Minden, a csapatunkban dolgozó tanácsadó, fejlesztő és értékesítő számos sikeres bevezetési projekttel a háta mögött, több évtizede dolgozik a szakmában.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.