Diákmunka, Alkalmi bolti kisegítő (Campona)

Bruttó 2 000 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1223 Budapest, Nagytétényi út 37.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ajándéktárgyakat, otthoni kiegészítőket, papír írószert forgalmazó boltban árufeltöltés
  • Polcok összerakása
  • Termékek kihelyezése a polcokra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18 év felett
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minél több műszak vállalása 05.16.-06.01. között

Amit kínálunk:

  • Jelentkezz a barátaiddal - egy műszakba lesztek beosztva
  • Rugalmas beosztás, akár csak 2-3 alkalom vállalása is lehetséges
  • A későbbiekben akár hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Jelentkezéskor kérjük csatolni szíveskedjék magyar nyelvű fényképes önéletrajzát