MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Alkalmazásfejlesztő Gyakornok

Feladatok:

Konkrét feladatok
•Kisebb front-end fejlesztések, javítások, designváltoztatások,
•Egyszerűbb ismétlődő back-end műveletek megvalósítása, módosítása.
•Amennyiben már van megfelelő ismereted rendszerben és az alkalmazott technológiákban, részt vehetsz az új funkciók tervezésében és a már meglévők javításában.
•Github a feladatok forrása
•Egyeztetés lehetőleg munkaidőben, Feladatkiadás, ellenőrzés online formában (Teams, Slack, Trello)

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
•Elmúltál 20 éves és szeretsz és tudsz is programozni,
•Szakmai angoltudással rendelkezel,
•Szeretsz otthonról, önállóan dolgozni.
•Feladat orientált, precíz, megbízható, lelkes, tudásra éhes vagy.
•Megfogadod az útmutatást, tanácsot, és előbb kérdezel, csak utána cselekszel.
Szükséges ismeretek:
•Angular V11,
•Javascript, TypeScript, HTML5, CSS
•Material Design,
•PWA,
•C#, .NET Core 3
•Adatbázis ismeretek (MySQL),
•GitHub
•Jó, ha ismersz valamilyen IDE-t. (VS Code, Visual Studio 2019, Webstorm, …)
Az itt felsorolt ismeretekből nem minddel rendelkezel, az nem kizáró ok, csak legyen meg Benned a hajlandóság, hogy megtanuld.

Amit kínálunk:

Amit kínálunk
•Részese lehetsz egy stratup első lépéseinek a piacra lépéstől a külföldi terjeszkedésig.
•Rutinos programozókkal dolgozhatsz együtt, akik mindent megtesznek azért, hogy Te jobb legyél
•Rugalmas munkaidőben végezheted a feladatokat, otthonról

Bérezés:
2700 Ft/óra

Egyéb információ:

Egy frissen indult startuphoz - két szenior alkalmazásfejlesztőnk mellé - keresünk informatikus-tanoncot

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest VIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.