Diákmunka - Aktuárius elemző gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

-Egy adott ország aktuárius kollégáit támogatod vállalati nyugdíj kötelezettségek számításával, az ügyfél igényeinek megfelelő riportokkal. Ezt a folyamatot egy itteni kisebb csapattal együttműködve végzed.
-Excelben elemzel, rendszerezel és adatbázisokat hozol létre.
-Saját szoftverünkben készítesz értékeléseket a nemzeti és nemzetközi könyvvizsgálati sztenderdeknek megfelelően. (IFRS, ASC 715) Az eredményeket a riportálás mellett vizsgálni, elemezni és megmagyarázni is te fogod.
-Az elemzői munkák mellett pedig lehetőséged lesz más típusú, olyan projektekben is közreműködni, amelyek a vállalat hatékony működéséhez járulnak hozzá. (pl: tréningek, HR, IT területek feladatai)

Elvárások:

-Felsőfokú végzettséggel rendelkezel preferáltan közgazdaságtan, pénzügy, matematika vagy ezekhez hasonló területen.
-Folyékonyan beszélsz és írsz angolul.
-Nem ismeretlenek számodra az Excel képletek.
-Analitikusan, logikusan gondolkodsz.
-Boldoggá tesz, ha komplex feladatokat oldhatsz meg.
-Plusz pont, ha szívesen megcsináltad a matek szorgalmit is.

Amit kínálunk:

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNOD:
-Home office-al és rugalmas munkabeosztással figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára
-Képességeid és saját preferenciád alapján járhatod be a kiépített karrierutakat.
-Folyamatosan új kihívásokkal találkozhatsz, nemcsak az elemzői munkában, de kipróbálhatod magad más, kreatívabb területeken is. A sokszínű feladatok mellett nem lesz időd unatkozni!
-Egy nyitott és befogadó csapat része lehetsz. Vár az Aon foci, rendszeres csapatépítők, az irodában pedig a közös ebédek mellett a csocsó asztal is.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD:
Bérezés:
1765 Ft/óra

Egyéb információ

Az Aon, mint multinacionális nagyvállalat jelenleg 120 országban van jelen, több, mint 50 000 munkavállalóval. Aktuáriusi tevékenységben pedig a világon elsők között tartják számon. Budapesti irodánkban jelenleg körülbelül 70 elemző dolgozik együtt egy fiatalos, nemzetközi csapatban.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.