MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Adminisztrátor / Admin Support

Feladatok:

ilyen feladatokban számítunk Rád?
•Adatrögzítési hibák koordinálása
•Elemzések / kimutatások elkészítése
•Kimenő számlák elkészítése
•Adatrögzítés / Dokumentumok feltöltése különböző rendszerekbe
•Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

Mik a számunkra ideális diák ismérvei?
•Heti 3 napot tudj vállalni
•Tudj min. alapfokon angolul írásban kommunikálni
•Dolgozz pontosan, precízen, önállóan
•Ismerd az irodai számítástechnikai alkalmazásokat (Excel, Outlook)
•Rendelkezz analitikus, elemző, logikai készségekkel
•Még legalább 1 évig rendelkezz hallgatói jogviszonnyal
•Közgazdasági vagy szállítmányozási tanulmányok előnyt jelentenek, valamint, ha jövődet szállítmányozási területen képzeled el

Amit kínálunk:

Mit kínálunk cserébe?
•Hosszú távú munka, szakmai fejlődéssel és karrier lehetőséggel
•Szakdolgozat írásra, valamint a kötelező szakmai gyakorlat letöltésére való lehetőség
•Nemzetközi csapat
•Változatos munkakör
•Segítőkész/Támogató kollégák
Bérezés:
1400 Ft/óra

Egyéb információ:

A GEFCO több, mint 69 éves tapasztalatának és globális hálózatának köszönhetően Európa 10 legjobb vállalata között szerepel. Tevékenysége 150 országra terjed ki, és forgalmának csaknem a felét Franciaországon kívül bonyolítja le.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.