Diákmunka - Adminisztráció, adatrögzítés

Bruttó 1 590 Ft/óra

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

1043 Budapest, Dugonics utca 11.

Partnerünk ipari szintmérő műszereket gyárt és fejleszt, a fejlesztés elektronikára és szoftverfejlesztésre is kiterjed. Vegyszeradatbázis összeállítására, különféle táblázatok feltöltésére, adatok rendszerezésére keresünk hallgatót számukra.
Munkavégzés helyszíne: Budapest IV. kerület
Kezdés ideje: azonnal
Munkaidő: részmunkaidő, rugalmas beosztásban
Fizetés: bruttó 1590 Ft/óra

Főbb feladatok, munkák:

  • vegyszeradatbázis összeállítása,
  • különféle táblázatok feltöltése,
  • adatok rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony;
  • Mérnöki tanulmányok;
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz az önéletrajzod feltöltésével, elérhetőségeid megadásával.