Diákmunka - Adatrögzítés (részben HO lehetőség)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Érd

Feladatok:

SAP-ban árak aktualizálása
A csapatnak az asszisztense e-mailben felveszi a kapcsolatot az ügyfelekkel, hogy az árakat egyeztessék. Ezeket az árakat kell majd az SAP-ba rögzíteni. Később, akár a diák-munkavállaló is írhatja az e-maileket, emiatt szükséges az angol nyelvtudás.

Elvárások:

- SAP MM modul ismeret
- Minimum heti 25 óra, de lehet 30, 40 is akár
- Nyelvi elvárás: angol kommunikációs szinten

Amit kínálunk:

Azonnali kezdéssel keresünk munkaerőt!

Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

Részben HOME OFFICE lehetőség van, betanulás személyesen az érdi irodában kb. 1 hét, illetve a munka bizonyos részei miatt irodában is kell dolgozni!

70 éves múltra visszatekintő , családi vállalkozás, globális cégbirodalom, közel 20 ezer munkavállalóval.
Érden 2020 óta jelen lévő irodánkba keresünk egy talpraesett jó kommunikációs készséggel rendelkező jelöltet fiatalos csapatunkba.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Érd