Diákmunka - Adatgyűjtő gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•Online eszközök segítségével elérhető adatok összegyűjtése
•Az adatok rendszerezése és feldolgozása
•Kapott eredmények adatbázisba illesztése

Elvárások:

•Aktív hallgatói jogviszony a project lebonyolításának végéig
•Microsoft Office programok használatának ismerete (főleg Ms Excel)
•Analitikus gondolkodás
•Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Bérezés:
1350 Ft/óra

Egyéb információ

Multinacionális, klímaszabályozási megoldásokat gyártó és forgalmazó vállalat értékesítési csapatába keresünk gyakornokokat egy kb 2 hónapos project lebonyolítására.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.