Diákmunka - Adatbázisépítés

Bruttó 1 647 Ft/óra

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

1043 Budapest, Dugonics utca 11.

Elvárt technológiák
MSSQL SQL C#

Partnerünk ipari szintmérő műszereket gyárt és fejleszt, a fejlesztés elektronikára és szoftverfejlesztésre is kiterjed. Jelenleg adatbázisépítésre keresünk hallgatót számukra.
Munkavégzés helyszíne: Budapest IV. kerület
Kezdés ideje: azonnal
Munkaidő: részmunkaidő, rugalmas beosztásban
Fizetés: bruttó 1647 Ft/óra

Főbb feladatok, munkák:

  • adatbázisépítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony;
  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok
  • Képesség MSSQL adatbázis lekérdezéseinek elkészítésére (SQL script alatt legyen egy összetett lekérdezés elkészítése, ami kiírja az eredményeket is)
  • C# programozási ismeretek (Érteni kell egy console alkalmazás funkcionális felépítését, adatbázis kapcsolatát Entity Framework használatával, fájlkezeléssel).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz az önéletrajzod feltöltésével, elérhetőségeid megadásával.