Diák Toborzó (Győr)

Trenkwalder Kft.

Győr

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatánál szamai gyakorlatot szerezni?? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? A Trenkwalder cégcsoport győri irodájába új diák kollégát keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • Jelöltek telefonos előszűrése, csoportos tájékoztatók megtartása
  • Szoros együttműködés a senior kollégákkal
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti 15-25 óra munkaidő vállalása
  • bármilyen adminisztratív területen vagy telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • önállóság, precizitás és kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • motivált, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • szakmai gyakorlati lehetőség
  • folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • home office lehetőség
  • céges telefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
Győr